Kniha návštěv

Výroční schůze

Datum: 05.04.2018 | Vložil: Lenka Březíková, Klub žen Lechotice

Dobrý den, ráda bych se za Klub žen omluvila pro nepřítomnost na vaší výroční schůzi. Bohužel nás ženy převálcovaly přípravy na Velikonoce. Děkujeme za pozvání, velmi si ho vážíme. Těšíme se na případnou spolupráci a bude-li třeba, obraťte se na nás - rády vypomůžeme.

Re: Výroční schůze

Datum: 20.04.2018 | Vložil: Pospíšil

Ahoj Lenko. Diky za zprávu. Další akcí bylo 14.4 2018 ukliďme Lechotice, účast slabší,ale i tak jsme posbírali 2x plné vozíky. Tak třeba jindy. Pospíšil Pavel

Ples 2017

Datum: 13.02.2017 | Vložil: hosté

Děkujeme za pěkný večer v Lechoticích. Bylo to super, fotky jsou super, díky.

Ples

Datum: 11.02.2014 | Vložil: Jarda

Dobrý den, děkuji za pěkně strávenou sobotní noc na plese u vás v Lechoticích. Moc se nám tam líbilo, příští rok bychom rádi přišli zas. Přejeme hodně úspěchů v myslivosti. LOVU ZDAR.

Dotaz

Datum: 23.08.2013 | Vložil: DeaD

Lesu zdar,

chci se zeptat, zda je 21.9.2013 střelecký závod na Vaší střelnici. Za odpověď děkuji.

Re: Dotaz

Datum: 05.09.2013 | Vložil: Pospíšil Pavel

Dobrý den,poslední závody na střelnici Podlesí se budou konat 21.9.2013 ukončíme tím střeleckou sezonu,posedíme u grilovaného selátka třeba s pivem nebo vínem.Těším se na všechny naše kamarády a sponzory,věřím,že příjdete v hojném počtu.Lesu a Lovu Zdar!!!!!!!!!!

Zkoušky 2013

Datum: 10.03.2013 | Vložil: Petr

Dobrý den, děkuji za organizaci zkoušek z myslivosti, které vaše sdružení spolupořádalo. Velice pěkné prostředí a milá obsluha. Díky. Ať se vám daří.

PF

Datum: 30.12.2012 | Vložil: Martina

Přejeme celému vašemu sdružení hodně štěstí a lovecké úspěchy v nadcházejícím roce 2013.
Marta s rodinou

Děti a myslivost

Datum: 17.06.2012 | Vložil: Marcela

Myslím, že je super, že vedete děti k myslivosti. Je potřeba mít dobrou základnu. Ale koukám, že děvčat je víc než kluků.
Pěkná trička máte. Marcea

Re: Děti a myslivost

Datum: 25.06.2012 | Vložil: Pospíšil Pavel

Dobrý den.Práce s mládeží spoustu ms sdružení podcenují,a pak se nedivme že věkový pruměr v ČR je 58 let.Problém je, že si nikdo nechce přidělávat práci na víc.Mám doma dvě malé děti starší Terezka 6 let by mohla v klidu složit zkoušky z myslivosti a troufnu si říct, že někteří myslivci nemají v hlavě to co naše Terezka mám z toho radost a to byl popud pro založení mysliveckého kroužku Veverky a Veverčáci.Samozřejmě nemužu nevzpomenout, že za finančního přispění obecního uřadu a našeho sdružení,protože dneska vám nikdo nic za darmo nedá.S pozdravem myslivosti zdar Pospíšil Pavel.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek